KLUCZOWYM ELEMENTEM przy wyborze odpowiedniego modelu desek

powinna być jego ZGODNOŚĆ Z MIEJSCEM DOCELOWYM.

 

 


 

GAMA STANDARD – XYLTECH ®

do zastosowania przydomowego

 

Deski kompozytowe mają wielorakie zastosowania na tarasach, balkonach oraz jako elementy mebli i architektury ogrodowej. Doskonały stosunek jakości do ceny sprawia, że są najchętniej wybierane przez naszych Klientów.

 

 

GAMA PREMIUM – XYLTECH ®

do zastosowania profesjonalnego

 

Dzięki wysokiej odporności na ścieranie, wzmocnionej strukturze oraz dużej gęstości są stosowane w miejscach publicznych. Idealnie nadają się do parków i ogrodów.

 

 

GAMA PRESTIGE – CO EXT ®

do zastosowania przydomowego

 

Deski PRESTIGE to wypadkowa połączenia wzornictwa gamy EXCLUSIVE z cenami gamy STANDARD. Dzięki zastosowaniu okrągłych komór deskę wyróżnia niesamowita wytrzymałość.

 

 

GAMA PREMIUM – TREX ®

do zastosowania profesjonalnego

 

Kompozycja nadzwyczajnej wytrzymałaści z dbałością o estetykę na najwyższym poziomie. Doskonale nadają się do profesjonalnych zastosowań. Zaspokoją osoby dla których wyjątkowa jakość to priorytet.

 

 

PRÓBNIK

 

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do zamówienia  wzornika. Zawsze warto mieć fragmenty produktów. Aby być pewnym że zamawiany towar to dokładnie ten o jaki nam chodziło.

Zdjęcie nie oddaje do końca prawdy. Wiele zależy od ustawień monitora itp. Zawsze warto mieć fragment  w ręce.

 

 

DROGI GOŚCIU

Jeśli po zapoznaniu się z poniższą ofertą nadal będziesz miał wątpliwości, który produkt będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni Nic nie szkodzi. Możesz na nas liczyć. Pomożemy.

Udzielimy fachowego doradztwa a jeśli będzie tego wymagała sytuacja przyjedziemy do Ciebie aby omówić szczegóły na miejscu inwestycji.

Koszyk pusty.